ZAKYNTOS PLUS złota lampa wisząca regulacja wysokości i abażur Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAKYNTOS PLUS to elegancka lampa sufitowa, która swoją formę zawdzięcza regulowanemu łamanemu ramieniu, wykonanemu z mosiądzowanej stali. Dzięki takiej konstrukcji lampę można dostosowywać do sytuacji, np. zmieniać jej wysokość nad stołem w jadalni czy nad wyspą kuchenną.
Lampa ZAKYNTOS PLUS ma okazały lekko stożkowy abażur o średnicy 34/40 cm. Jest przystosowana do żarówki LED na gwincie E27.
ZAKYNTOS PLUS to dobra propozycja do eleganckich pomieszczeń, na przykład w stylu glamour.. Może też być funkcjonalnym elementem w wnętrzu tradycyjnym, stylizowanym.
Argon, polska manufaktura oświetlenia, oferuje swoim klientom lampy sufitowe ZAKYNTOS PLUS z kloszem białym lub czarnym. wybrany kolor proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | wysokość maks. 95 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiądzowana, abażur |
| wymiary klosza | średnica 40/34 cm; wysokość 30 cm |
| waga | 1,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |