ZAKYNTOS PLUS złoty kinkiet na regulowanym ramieniu z abażurem 1xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ZAKYNTOS PLUS to połączenie elegancji i funkcjonalności. Oprawę można wykorzystać jako oświetlenie biurka w gabinecie lub stołu śniadaniowego ustawiony w kuchni przy ścianie. Może także być przydatna przy czytaniu obok ulubionego fotela lub nad łóżkiem w sypialni.
Swoją uniwersalność ZAKYNTOS PLUS zawdzięcza regulowanemu łamanemu ramieniu, wykonanemu stali i wykończonemu w kolorze polerowanego mosiądzu. maksymalny zasięg ramienia to 75 cm.
Lampa jest wyposażona w lekko stożkowy biały lub czarny abażur o średnicy 26/30 cm. Jest zaprojektowana na żarówkę LED na gwincie E27.
Producent, polska manufaktura oświetlenia Argon, ma w swojej ofercie kinkiety ZAKYNTOS PLUS z kloszem czarnym lub białym. Wybrany kolor abażura, proszę opisać w uwagach do zamówienia. Termin realizacji to około 10 dni roboczych.
Dane techniczne
| wymiary | maksymalny zasięg 75 cm, wysokość maksymalna 50 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiądzowana, abażur |
| wymiary klosza | średnica 30/26 cm; wys. 25 cm |
| waga | 1,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |