Zakyntos kinkiet na regulowanym ramieniu z abażurem 1xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ZAKYNTOS to lampa, która może pełnić różne funkcje. Może oświetlać biurko lub stół do pracy w pokoju młodzieżowym, pracowni lub gabinecie. Może być przydatna przy czytaniu w pobliżu ulubionego fotela lub przy łóżku. Może także oświecać stół śniadaniowy ustawiony w kuchni przy ścianie.
Swoją uniwersalność zawdzięcza regulowanemu łamanemu ramieniu, wykonanemu z chromowanej stali. Dzięki takiej konstrukcji lampę można dostosowywać do różnych funkcji i różnych okoliczności.
Lampa ZAKYNTOS jest wyposażona w lekko stożkowaty abażur o średnicy 30 cm. Jest dostosowana do żarówki LED na gwincie E27.
Producent, polska manufaktura oświetlenia Argon, ma w swojej ofercie kinkiety ZAKYNTOS z kloszem czarnym, białym lub beżowym. Wybrany kolor abażura, proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | maksymalny zasięg 75 cm, wysokość maksymalna 50 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal chromowana, abażur |
| wymiary klosza | średnica 30/26 cm; wys. 25 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |