Ballet regulowany kinkiet patynowany szklany klosz kula 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ballet to kinkiet wykonany z patynowanej stali, o klasycznej formie wzbogaconej detalami w stylu retro i przezroczystym szklanym kloszem. Do kinkietu należy dobrać odpowiednia do pomieszczenia żarówkę na dużym gwincie E27 o mocy 40W. Najlepiej będą pasować dekoracyjne źródła światła LED.
Ogromną zaletą oprawy Ballet jest możliwość regulacji kąta nachylenia ramienia kinkietu i najlepsze dopasowanie go do funkcji, jaką ma pełnić. ballet sprawdzi się w salonie lub gabinecie, ale może także pasować do toalety lub łazienki.
Kinkiet Ballet, w zależności od aranżacji, można powiesić kloszem w dół lub w górę.
Dane techniczne
| wymiary | 14 x 19 cm; wysokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |