Kama kinkiet mosiądz i szklana kula Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Kama został wykonany z metalu i wykończony w eleganckim efekcie mosiądzu. Matowy biały klosz ma średnicę 12 cm. Kama sprawdzi się w różnych pomieszczeniach mieszkalnych jak i gabinetach domowych i biurowych. Najlepiej wpisze się we wnętrza w klimacie midcentury lub międzywojnia, ale dzięki prostej formie wkomponuje się także w nowoczesny wystrój wnętrz.
Kinkiet Kama ma głębokość 20 cm i wysokość 19 cm. Jest dostosowany do żarówki G9 o mocy 28W.
Dane techniczne
| wymiary | głębokość 20 cm; wysokość 19 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 LED, 4 x 28 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnice klosza 12 cm |
| waga | 0,36 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |