Kama lampa wisząca do jadalni mosiądz i 4 białe kule szklane Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kama to czteropłomienna lampa sufitowa wykonana z metalu, wykończona w eleganckim efekcie mosiądzu. Kama ma cztery tradycyjne białe klosze o dwóch różnych średnicach 12 i 15 cm, które nadają jej subtelnego wyrazu. Lampa znajduje idealne zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych oraz gabinetach domowych i biurowych. Doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz, jak i z wnętrzami stylizowanymi, w klimacie midcentury lub miedzywojnia.
Dostępna jest również lampa ścienna oraz lampa gabinetowa.
Kama ma szerokość 59 cm i stałą wysokość 83 cm. Jest dosotosowana do czterech żarówek G9 o mocy 28W każda.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 59 cm; wysokość 83 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 LED, 4 x 28 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnice kloszy: 12 i 15 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |