MATI lampa sufitowa w kolorze mosiądzu 4 białe klosze Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MATI to oprawa, która nie tylko będzie oświetleniem, ale także podkreśli charakter wnętrza. Najlepiej wpisze się we wnętrza w stylu modern classic, midcentury czy metropolitan. Ale dzięki prostej formie może oświetlać wnętrza nowoczesne.
Metalowy stelaż jest wykończony w kolorze mosiądzu/zgaszonego złota. Cztery kuliste klosze z mlecznego szkła ładnie rozproszą światło. Lampa Mati ma wysokość 41 cm i nie jest regulowana. Została zaprojektowana na żarówki LED na trzonku G9 o mocy 20 W.
Jeżeli szukają Państwo kinkietów pasujących stylem i kolorem do lampy MATI to polecamy oprawy KAMA tego samego producenta.
Dane techniczne
| wymiary | 67,5 x 52,5 cm; wysokość 41 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 4 x LED 20W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| waga netto | 1,5 kg |
| waga brutto | 2,29 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |