Mati lampa wisząca 5 białych szklanych kul mosiężny stelaż Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca z pięknym mosiężnym stelażem i pięcioma kloszami z białego matowego szkła. Lampa łączy w sobie tradycyjne materiały ze współczesną formą, dlatego sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, a także nawiązujących do stylu międzywojennego lub klasycznego.
Mati ma średnicę ok. 57 cm i wysokość korpusu 35 cm, Cała długość lampy to maksymalnie 135 cm, można ją dostosować do wysokości pomieszczenia, skracając kabel w trakcie montażu oprawy. Lampa jest przystosowana do żarówek LED na trzonku G9 o mocy 28W.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 57 cm; wysokość 135 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 LED, 5 x 28 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | śred. 12cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |