ORBIS biała szara lub czarna lampa sufitowa podwójna 2 x GU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podwójna lampa sufitowa Orbis-2 w białym kolorze to dobre rozwiązanie, jeżeli pojedyncza lampa daje za mało światła. Plafon Orbis-2 sprawdzi się jako oświetlenie przedpokoju, sypialni lub kuchni. Jego uzupełnieniem mogą być inne oprawy serii Orbis: pojedynczy plafon, lampa wisząca czy kinkiet.
Korpusy - klosze lampy są wykonane z odlewu aluminium metodą opatentowaną przez producenta, polską firmę Sollux Lighting.
Dzięki niewielkim rozmiarom, pojedynczy klosz ma 10 cm średnicy, lampa Orbis-2 nie zdominuje stylistyki pomieszczenia i może być stosowana w różnych aranżacjach. Lampa jest dostosowana do żarówek na trzonku GU10 o maksymalnej mocy 40W, stosując żarówki LED możemy dobrać najwłaściwszą dla siebie moc i barwę światła.
Lampa jest produkowana w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym, aby kupić plafon Orbis-2 w kolorze czarnym lub szarym, proszę zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| wymiary | 12 x 26 cm; wysokość 10 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 2 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |