Orbis lampa wisząca tuba walec metalowy szary Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Orbis to prosty zwis, który znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu i prawie każdym stylu. W zależności od potrzeb i fantazji lampę można stosować pojedynczo, podwójnie lub w grupach, można też ją komponować z pozostałymi oprawami serii Orbis: plafonem i kinkietem. Lampa jest produkowana w trzech kolorach: szarym, białym i czarnym, aby kupić lampę wiszącą Orbis w kolorze czarnym lub białym, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Korpus - klosz lampy został wykonany z aluminiowego odlewu metodą opatentowaną przez producenta, polską firmę Sollux Lighting. Lampa jest niewielka, ma 10 cm średnicy i tyle samo wysokości, maksymalna długość całego zwisu to 80 cm. Lampa jest dostosowana do żarówki na trzonku GU10 o mocy max. 40W, stosując żarówkę LED możemy dobrać najwłaściwszą dla siebie moc i barwę światła.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| wymiary | 10 x 10 cm; wysokość max. 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |