Roksana White kinkiet z jasnym abażurem styl prowansalski 1xE14 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ROKSANA WHITE 18530 to niewielki kinkiet wykończony w kolorze patynowanej bieli, z jasnym delikatnie wzorzystym abażurem. Lampa jest zaprojektowana na jedną żarówkę na małym gwincie E14. Ma wysokość 22 cm i abażur o średnicy 20 cm. Kinkiet ROKSANA WHITE można zamontować do wyjścia elektrycznego nie skomunikowanego w wyłącznikiem ściennym, gdyż jest wyposażony we włącznik sznurkowy. Sznureczek można usunąć i korzystać wyłącznie z włącznika ściennego.
Kinkiet ROKSANA WHITE to propozycja do wnętrz w stylu prowansalskim lub shabby. Idealna do pokoju Ani z Zielonego Wzgórza. Będzie dobrze prezentować się w sypialni lub holu, albo po dwóch stronach lustra w toalecie czy garderobie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 20 cm; głębokość 22 cm; wysokość 22 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur |
| waga | 0,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |