Roksana White lampa wisząca shabby chic 5 punktów świetlnych E14 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pięciopłomienna lampa wisząca Roksana White 18536 jest wykończony w kolorze patynowanej bieli i ma duży jasny delikatnie wzorzysty abażur o średnicy 50 cm. Po abażurem jest miejsce na 5 żarówek na małym gwincie E14. lampa ma wysokość 66 cm, którą można wyregulować przy montażu oprawy.
Lampa wisząca Roksana White to propozycja do stylowych wnętrz prowansalskich lub shabby chic. Idealna do romantycznej sypialni urządzonej w jasnych pastelowych barwach. Będzie współgrała z innymi lampami z serii, np. stojącą lampką nocną.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50 cm; wysokość 65 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14, 5 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur |
| waga | 2,2 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |