Roksana White żyrandol prowansalski z 5 abażurami 5xE14 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Roksana White 18535 jest wykończony w kolorze patynowanej bieli i jest wyposażony w 5 jasnych delikatnie wzorzystych abażurów. Pod każdym z nich jest miejsce na żarówkę na małym gwincie E14. lampa ma średnicę 55 cm i wysokość 60 cm.
Żyrandol Roksana White to propozycja do wnętrz w stylu prowansalskim lub shabby chic. Idealny do salonu lub jadalni w jasnych pastelowych barwach. Będzie współgrał z innymi lampami z serii, np. kinkietami lub lampką stojącą.
Dane techniczne
| wymiary | 55 x 55 cm; wysokość 60 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14, 5 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur |
| waga | 2,9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |