Roksana patynowany złoty żyrandol z jasnym abażurem 3xE14 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Roksana to stylowy żyrandol trójpłomienny zaprojektowany z myślą o tradycyjnych salonach i jadalniach. Żyrandol ma duży 50 cm abażur z jasnej tkaniny w odcieniu ecru. Poniżej abażura jest widoczna ozdobna konstrukcja lampy z charakterystycznym dla kolekcji Roksana detalem rozety.
Żyrandol Roksana jest wykonany ze stali i wykończona w kolorze lekko patynowanego złota czy mosiądzu. Ma wysokość 64cm i jest dostosowany do trzech żarówek E14 na małym gwincie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50 cm; wysokość 64 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 4 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, abażur |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |