Bergen lampa stojąca 37cm z bezbarwnego szkła z abażurem 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bergen lampa stojąca o wysokości 37 cm ze szklaną transparentną podstawą ręcznie formowaną w polskiej hucie. Abażur lampy wykonany jest ze sztucznego jedwabiu na podkładzie z pcv, zaś widoczna w podstawie lampy rurka prowadząca przewód oraz nakładka mocująca oprawkę na żarówkę są stali chromowanej. Z kolei przewód, wtyczka i przełącznik są z transparentnego pcv.
Lampa Bergen łączy w sobie polskie tradycje rękodzieła z oszczędnym stylem skandynawskim. Będzie pasować do wielu wnętrz, jako lampka nocna, lampa na komodę, oświetlenie stolika kawowego.
Oferowana lampa stojąca ma przezroczystą podstawę i abażur w dwóch kolorach do wyboru:
- szary z białym spodem,
- biały z białym spodem.
Wybrany abażur proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Lampy Bergen ze względu na ręczny wyrób mogą nieznacznie różnić się między sobą. Są wyrobami rękodzielniczymi i dlatego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość 37 cm |
| kabel | transparentny pvc, z wtyczką i przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal chromowana |
| wymiary klosza | średnica 30/15 cm; wysokość 18 cm |
| wymiary oprawy | średnica 25 cm; wysokość 19 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Touchpoint sp. z o. o.; ul. Fortuny 9, 01-339 Warszawa |