Bilbao Green szklana lampa stołowa 67cm ze stożkowym abażurem 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bilbao Green to ręcznie robiona lampa stołowa ze szkła malowanego w kolorze zieleni. Oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód wewnątrz szklanej podstawy wykonano ze stali chromowanej, zaś stożkowaty abażur ze sztucznego jedwabiu podklejanego pcv.
Wysokość lampy wraz z abażurem to 67 cm.
Wysokość abażur to 22 cm, średnicę góra - 20 cm, dół - 40 cm.
Do lampy Bilbao Green należy zastosować żarówkę na dużym gwincie E27 o mocy 60 W.
Zamawiając lampy Balboa Green można wybrać jeden z trzech kolorów abażurów:
- szary na białym spodzie,
- biały na białym spodzie,
- czarny na złotym spodzie.
Można także zakupić lampę bez abażura.
Lampy marki 4concept to rękodzieło w całości wykonywane w Polsce, na szczególną uwagę zasługują szklane podstawy ręcznie wykonywane w hucie. Dlatego każda lampa nieznacznie różni się od pozostałych.
Dane techniczne
| wymiary | średnica podstawy 22 cm; wysokość całej lampy 67 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal, tkanina |
| wymiary klosza | średnica 20/40 cm; wysokość 22 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |