Ravenna szklana lampa stojąca transparentna 61cm z czarnym abażurem 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ravenna to lampa stołowa z podstawą z bezbarwnego szkła i czarno miedzianym abażurem. Podstawa lampy jest wyrobem rękodzielniczym wykonywanym w polskiej hucie szkła, każdy egzemplarz może nieco różnić się od pozostałych. Rurka prowadząca przewód i oprawka żarówki są ze stali powlekanej miedzią. Dlatego wnętrze czarnego abażura również jest wykonane z folii w kolorze miedzianym.
Lampa jest dość duża, podstawa lampy ma średnicę 35 cm, średnica abażura to 40 cm, a wysokość całej lampy 61 cm. Ravenna wygląda elegancko i stabilnie, może być piękną ozdobą sypialni, gabinetu albo salonu.
Kupując lampę Ravenna, należy się zaopatrzyć w żarówkę na gwincie E27 o mocy 60 W.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość 61 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal, abażur |
| wymiary klosza | śred. 40 cm; wys. 25 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |