Capri szklana lampa stołowa z abażurem 65 cm 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Capri to ręcznie uformowana podstawa z bezbarwnego szkła i stożkowaty tkaninowy abażur. Szklana podstawa, jak wszystkie lampy 4concepts została wykonana przez najlepszych polskich hutników, jest rękodziełem, a więc każdy egzemplarz może się od siebie trochę różnić.
Abażur lampy Capri jest wykonany z naturalnej tkaniny na podkładzie z pcv. Dostępne są trzy kolory kloszy:
- szary na białym spodzie,
- biały na białym spodzie,
- czarny na złotym spodzie.
Lampa została wycofana z oferty. Proponujemy podobne lampy tej samej marki $concepts:
BILBAO
MADRID
Dane techniczne
| wymiary | szerokość cm; wysokość 65 cm |
| kabel | w kolorze bezbarwnym z wtyczką i włącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, abażur |
| wymiary klosza | średnica 40/20 cm; wysokość 22 cm |
| wymiary oprawy | podstawa: średnica 30 cm; wysokość 43 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |