Reflex Mini Copper lampa wisząca do kuchni klosz 21cm miedziany 1xE27 Tar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reflex Mini Copper z kloszem o średnicy 21cm i wysokości 22cm wykonanym z miedzi, polerowanym i zabezpieczonym lakierem bezbarwnym. Lampa jest przystosowana do żarówki E27.
Każda lampa REFLEX jest także w ofercie dostępna z obciążnikiem kulowym, umożliwiającym regulację wysokości.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982.
TAR powstał z pasji projektowania oświetlenia. TAR to projektowanie i niskoseryjna produkcja lamp. W procesie tym wykorzystywane są metody numeryczne 3D CAD oraz nowoczesne techniki produkcji połączone ze specjalistycznym ręcznym rzemiosłem. Oryginalne wzory TAR powstają przy użyciu najprostszych materiałów i przy współpracy z lokalnymi dostawcami w Polsce i Europie.
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 21cm; wys. klosza 22cm; |
| kabel | dł. kabla 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | miedź polerowana i lakierowana |
| waga | bez regulacji 1,6 kg; z regulacją 2,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |