Reflex Stożek Copper lampa wisząca do kuchni klosz 35cm z miedzi 1xE27 TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reflex Stożek Copper jest wykonana z miedzi, polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym.
Każda lampa REFLEX jest także dostępna z obciążnikiem kulowym, umożliwiającym regulację wysokości.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | miedź polerowana i lakierowana |
| waga | bez regulacji 1.8 kg, z regulacją wysokości 2.6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |