Reflex Mini Brass lampa wisząca do kuchni klosz 21cm mosiądz 1xE27 Tar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reflex Mini Gold jest wykonana z mosiądzu, polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Klosz lampy ma średnicę 21 cm, wysyła pełny strumień światła w dół. Lampa sprawdzi się w kuchni, nad stołem w jadalni, a także w restauracji.
Lampa także dostępna z obciążnikiem kulowym, umożliwiającym regulację wysokości.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 21cm; wys. klosza 22cm; |
| kabel | dł. kabla 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz polerowany i lakierowany |
| waga | bez regulacji 1,6 kg; z regulacją 2,4 kg |
| Kraj producenta | Polska |