Reflex Mini biała lub czarna regulowana lampa wisząca 22 cm 1xE27 TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REFLEX MINI to najmniejsza z rodziny lamp wiszących Reflex firmy Tar. Średnica klosza klosza 21cm, wysokość 22cm. Lampa REFLEX MINI jest wyposażona w obciążnik kulowy umożliwiający płynną regulację wysokości lampy. Zamawiając lampę, można określić potrzebną minimalną i maksymalną długość oprawy.
Lampy REFLEX MINI są wykonane z wysokiej jakości stali, następnie lakierowane. Są zaprojektowane na żarówkę do dużym gwincie E24
Dostępne są również lampy REFLEX MINI w barwnych kolorach.
Lampy Reflex wykonywane są na indywidualne zamówienie, w wybranych wariantach, dlatego Producent nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionego oświetlenia.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, rok 1982.
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 21cm; wys. klosza 22cm; |
| kabel | dł. kabla 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27 żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 2,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |