Reflex Stożek Black/White biała lub czarna industrialna lampa wisząca TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reflex Stożek wykonana ze stali lakierowanej Oprawa może być wyposażona w obciążnik kulowy, umożliwiający płynną regulację wysokości. Klosz o średnicy 35cm i wysokości 24cm.
Lampy Reflex wykonywane są na Państwa indywidualne zamówienie, w wariantach przez Państwa wybranych,
dlatego Producent nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionego oświetlenia.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| kabel | w czarnym oplocie tekstylnym 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| waga | 2.6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |