Reflex Stożek Brass mosiężna lampa wisząca do kuchni klosz stożek 35cm 1xE27 TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reflex Stożek Brass jest wykonana z mosiądzu, polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Lampa wisząca Reflex Mini Brass jest wykonana z mosiądzu, polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Klosz stożek ma średnicę 35 cm, wysyła pełny strumień światła w dół. Lampa sprawdzi się w kuchni, a także w restauracji.
Lampa jest także dostępna z obciążnikiem kulowym, umożliwiającym regulację wysokości.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz polerowany i lakierowany |
| waga | bez regulacji 1.8 kg, z regulacją wysokości 2.6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |