SEKWANA lampa stołowa z dymnego szkła z białym abażurem 1xE27 Argon
Cena regularna:
484,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sekwana to średniej wielkości lampa stołowa wykonana ze szkło w kolorze dymnym. Abażur w kształcie walca został wykonany z białej lekko prześwitującej tkaniny. rurka prowadząca przewód wewnątrz szklanego korpusu i oprawka żarówki są wykończone w chromie. Średnica lampy to 35 cm, a wysokość, wraz z abażurem, to 42 cm. Do lampy należy stosować żarówkę LED na dużym gwincie E27 o mocy 15W.
Sekwana to lampa o delikatnej, dobrze zaprojektowanej formie. Dymne szkło i biały abażur nadają jej uniwersalnej elegancji. To lampa na komodę do salonu lub holu, szafki nocne w sypialni lub stolik kawowy w gabinecie. Sprawdzi się w stylizacjach nowoczesnych jak i bardziej klasycznych.
Uwaga, to ostania sztuka, proszę dzwonić, aby potwierdzić dostępność!
Dane techniczne
| wymiary | średnica 35 cm; wysokość 42 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, abażur |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |