TUBA Czarno Złota lampa sufitowa 12 lub 20 cm GU10 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TUBA Czarno Złota to typowa oprawa sufitowa w kształcie podłużnego walca. Elegacji i wyjątkowości nadaje jej zestawienie czerni i złota. Tuba najlepiej prezentuje się w rzędzie kilku sztuk. I tak w toalecie nad lustrem dobrze będą wyglądać dwie lub trzy Tuby, zaś w kuchni nad wyspą można zainstalować trzy, cztery, a nawet pięć opraw.
Lampy TUBA są wykonane z aluminium, mają średnicę 5,8 cm i wysokości 12 lub 20 cm. Kupując lampę należy się wyposażyć w żarówkę LED na trzonku GU10 o odpowiedniej do wnętrza barwie światła ciepłej, neutralnej lub zimnej.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 5,8 cm; wysokość 12 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1xGU10, 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |