Valencia szklana lampa stołowa 68cm z białym abażurem 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Valencia nie jest obecnie dostępna. Zastąpił ją model BILBAO.
Valencia to ręcznie robiona lampa stołowa z bezbarwnego szkła. Oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód wewnątrz szklanej podstawy wykonano ze stali chromowanej, zaś stożkowaty abażur ze sztucznego jedwabiu podklejanego pcv.
Lampa wraz z abażurem ma wysokość 68 cm i pasuje do niej żarówka E27 o mocy 60 watów. Abażur ma wysokość 22 cm, średnicę góra - 20 cm, dół - 40 cm.
Oferowana lampa ma abażur biały na białym podkładzie. Polska marka 4concepts proponuje także lampę Valencia z abażurem szarym z białym podkładem i czarnym ze złotem spodem, można także zakupić lampę bez abażura.
Lampy marki 4concept są w całości wykonywane w Polsce, na szczególną uwagę zasługują szklane elementy wykonywane ręcznie w hucie. Dzięki temu każda lampa, zachowując te same parametry, nieznacznie różni się od pozostałych.
Dane techniczne
| wymiary | średnica podstawy 24 cm; wysokość całej lampy 68 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal, tkanina |
| wymiary klosza | śred. 20/40 cm; wys. 22 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |